Wyszukiwarka produktów

Informacje o nas

Sprawdź czym się zajmujemy, gdzie i jak działamy, co już osiągnęliśmy oraz kogo szukamy.

Dlaczego Euromac

Nasz Zespół tworzą ludzie i to właśnie ludzie są naszą wartością dodaną.

Zawsze działamy jako zespół, ale każdy z nas odgrywa w nim istotną rolę, dlatego też doceniamy tych, którzy są zaangażowani w swoją pracę. U nas zawsze będziesz odpowiadał za swoje projekty od początku do końca.

Dajemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia na różnych płaszczyznach, dzięki czemu możesz uwolnić swój nieograniczony potencjał. Euromac to więcej niż praca, ponieważ doceniamy rozwój zawodowy i osobisty naszych pracowników. Stawiamy na umiejętność pracy w zespole oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Łączy nas więź współpracy oraz sprawna komunikacja.

Kogo szukamy

Dynamiczny rozwój firmy i związana z tym szeroka oferta produktowa wymagają od naszych pracowników najwyższych kompetencji i wysokiej kultury biznesu.

Poszukujemy osób o szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu zawodowym, szczególnie z zakresu sprzedaży, marketingu i wiedzy technicznej z branży narzędzi budowlanych. Strategia firmy oparta jest na dwóch filarach: wysokiej jakości produktów oraz na innowacyjności. Chcemy, by właśnie te wartości były bliskie naszym pracownikom.

Oferujemy

Stabilne
zatrudnienie

Ścieżkę
rozwoju

Atrakcyjne
wynagrodzenia

StanowiskoDataMiejsce pracyRodzaj umowyWymiar pracy
Specjalista ds. eksportu01.03.2022Gdynia ChwarznoUmowa o pracęPełny etat

Nie znalazłaś/znalazłeś interesującej oferty, zostaw CV i wypełnij poniższy formularz

Formularz kontaktowy

    Prosimy o dodanie klauzuli do pliku z CV:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).