Wyszukiwarka produktów

O firmie

Euromac należy do czołówki producentów pistoletów do pian i wyciskaczy do chemii budowlanej.

W Europie jesteśmy liderem na rynku aplikatorów dla budownictwa. Ponad 50 proc. swojej produkcji firma eksportuje do krajów UE. Euromac wciąż zwiększa skalę swojej działalności poprzez poszukiwanie nowych rynków zbytu i poszerzanie oferty asortymentowej.

Euromac oferuje możliwość produkcji narzędzi pod marką Klienta (indywidualny branding). Zapewniamy serwis i doradztwo techniczne od projektu po logistykę gotowego produktu. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży gwarantujemy najwyższą jakość.

Stawiamy na kompleksową obsługę naszych Klientów. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie, uwzględniać jego potrzeby i wymagania. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji i przygotujemy dla Państwa docelową ofertę.

Nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami w naszych produktach. Wykorzystujemy do tego własne doświadczenie i współpracę z czołowymi ośrodkami naukowymi. Wspieramy łączenie nauki z biznesem.

Strategia

Profesjonalizm

zapewniamy odpowiednie narzędzia do aplikowania chemii budowlanej dla profesjonalistów z branży.

Innowacja

nieustannie pracujemy nad nowoczesnymi technologiami oraz rozwiązaniami naszych produktów zgodnie z obowiązującymi normami w EU.

Kompleksowość usług

kroimy produkt na miarę Klienta i wg jego potrzeb. Nasze Centrum Logistyczne zapewnia szybką i profesjonalną obsługę.

Historia